XDM 5.25 - MMstrelnica

MMSTRELNICA
OTVÁRACIE HODINY
Utorok:  16:30 - 20:00 Otvorené verejne
Štvrtok: 16:30 - 20:00  Otvorené verejne
aj pre nedržiteľov zbrojného preukazu
Nedržitelia tel. alebo mailom sa ohlásiť
minimálne deň vopred pred príchodom.
 Tel:: 0944 488 599
Mail: mmstrelnica@gmail.com
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zbrane > XDS > XDM 5.25
XDM 5.25      

Skladom ihneď

Cena : 686 s DPH
(571,66 € bez DPH)
(Cena platí pre model so strieborným záverom v kalibri 9 Luger)

Akcia plati do 31.5.2018
V cene zahrnutá jedna z možností:
- 10 vstupov na strelnicu
- 2 individuálne tréningové jednotky s inštruktorom
- 300 ks streliva

Poznámka:
Tréningové jednotky treba vyčerpať do 2 mesiacov od zakúpenia
Vsutpy na strelnicu treba vyčerať do 5 mesiacov od zakúpenia
Z konštrukčného hľadiska je záver pištole  vyrobený z vysoko odolnej ocele. Zameriavacia muška je vsadená do záveru  pomocou rybinového spoja. Cieľnik je k záveru pripevnený s pomocou  špeciálnej skrutky. Mieridlá a muška sú vyrobené z ocele, muška je  vybavená červeným svetlovodným vláknom a cieľnik je mikrometricky  nastaviteľný. Na vrchnej strane záveru pri vyhadzovacom okne sa nachádza  indikátor nabitia nábojovej komory, ktorý je možné identifikovať  vizuálne, alebo hmatom. Ďalším identifikátorom nabitia pištole je  výstražník úderníka, ktorý je takisto možné identifikovať vizuálne aj  hmatom.                     
                    
Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí spúšťová  poistka, ktorá nepustí jazýček spúšte ďalej, ak nie je stlačená a  dlaňová poistka inštalovaná v ráme, ktorá zabraňuje náhodnému výstrelu  resp. nabitiu zbrane. Zbraň je vybavená aj štandardnou blokáciou  úderníka.Spúšťový mechanizmus je navrhnutý tak aby každé stlačenie  spúšte malo rovnako dlhý chod a odpor.                     
                    
Hlaveň je takmer konvenčne totožná s hlavňami  používanými u zbraní značiek SIG, Glock, S&W, FN a ostatné.  Označenie „takmer“ je použité z dôvodu, že hlaveň má rozšírené ústie ako  pri zbraniach používaných pre športové účely. Vývrt hlavne je  drážkovaný, nábojová komora je plne podporená.                     
                    
Polymérový rám zbrane má mnoho vylepšených  vlastností. Rám má rozšírenú ochranu spúšte, ktorá napomáha ako podporný  index pri streľbe pomocou prichytenia ukazovákom pomocnej ruky. V  prednej časti rámu sa nachádza koľajnicovo vedená „picatiny“ ktoré  dovoľuje inštaláciu taktickej lampy, laseru...                     
                    
Ryhované „užívateľsky-prívetivé“, protišmykové  držanie je vhodné pre každú ruku. Uchytenie je navrhnuté tak ergonomicky  ako je to možné, tento tvar uchytenia nie je iba komfortný, ale  umožňuje neutrálne správanie pištole a inštinktívne mierenie.                     
                    
Všetky zbrane od spoločnosti HS Produkt sú  povlakované novým Tenifer X – Treme durable TM, povlakom vyvinutým v  spolupráci medzi HS Produkt a spoločnosťou Durferrit.                     
                    
Pištol vyniká svojou spoľahlivosťou a bola  navrhovaná tak, aby slúžila aj za nepriaznivých podmienok, fungovala aj  pri dlhom nečistení a spoľahlivo obťahovala záver aj pri veľmi slabom  úchope.Pištoľ je dodávaná s troma kusmi zásobníkov.                     
+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky