XD MOD.2 5″ taktický model - MMstrelnica

MMSTRELNICA
OTVÁRACIE HODINY
Utorok:  16:30 - 20:00 Otvorené verejne
Štvrtok: 16:30 - 20:00  Otvorené verejne
aj pre nedržiteľov zbrojného preukazu
Nedržitelia tel. alebo mailom sa ohlásiť
minimálne deň vopred pred príchodom.
 Tel:: 0944 488 599
Mail: mmstrelnica@gmail.com
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zbrane > XDS > XD MOD.2 5″ taktický model
XD MOD.2 5″ taktický model
     
Skladom ihneď

Cena : ...... s DPH
(....... € bez DPH)
(Cena platí pre model so strieborným záverom v kalibri 9 Luger)

Akcia plati do 31.5.2018
V cene zahrnutá jedna z možností:
- 10 vstupov na strelnicu
- 2 individuálne tréningové jednotky s inštruktorom
- 300 ks streliva

Poznámka:
Tréningové jednotky treba vyčerpať do 2 mesiacov od zakúpenia
Vsutpy na strelnicu treba vyčerať do 5 mesiacov od zakúpenia
Taktický model s hlavňou dlhou 127 mm XD Mod.2 5" a zásobníkom s kapacitou 16 ks nábojov kalibru 9 mm Luger je oveľa komfortnejšia na nosenie ako by sa mohlo zdať z jej papierových rozmerov.

Pištole s dlhšou zámernou osou sú komfortnejšie na ovládanie v stresových situáciách, a preto sa firma Springfield Armory rozhodla skonštruovať pre Vás model Mod.2 s hlavňou dlhou 127 mm vyrobenou z uhlíkovej ocele s povrchovou úpravou Melonite, aby odolávala vlhkosti, potu a ďalším nežiaducim vplyvom počas celej životnosti.

Keďže výrobca si je vedomý, že aj záver zbrane je vystavený nežiaducim vplyvom vyplývajúcim z každodenného používania Vašej zbrane rozhodol sa vyrobiť aj záver z uhlíkovej ocele chránený povrchovou úpravou Melonite. Výrobca zvyčajne odporúča šetrne zaobchádzať s Vašou zbraňou, taktický model XD Mod.2 je zbraň, s ktorou nie je potreba zaobchádzať ako v rukavičkách. Táto zbraň je pripravená na boj a nie aby ležala v trezore.

Rýchla a presná streľba vyžaduje kontrolu, takže výrobca zahrnul všetky vylepšenia modelovej rady XD Mod.2 aj do najnovšieho taktického modelu a to: pažbičku s vysokým držaním zbrane (Springfield High Hand), bobrí chvost, zväčšený lúčik umožňujúci opretie prsta čo najbližšie k osy hlavne, aby sa minimalizoval zdvih zbrane. Nové kontúry a textúrovanie GripZone sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny kontakt so zbraňou na vybraných miestach, kde Vaše ruky a prsty vyžadujú najväčší kontakt so zbraňou. Tri rôzne textúry poskytujú najlepší povrch pre plné uchopenie zbrane.

Zákazníci reagovali veľmi pozitívne na kombináciu svetlovodnej mušky a okamžite viditeľným zorným poľom s nízkoprofilovým cieľnikom, preto sa výrobca rozhodol zbrane štandardne osadiť týmito mieridlami. Ak dávate prednosť iným mieridlám nie je to žiaden problém - desiatky náhradných mieridiel zodpovedajú štandardným rybinám.
+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky