XD(M) 4.5″ OSP služobný model pištole s kolimátorom - MMstrelnica

MMSTRELNICA
OTVÁRACIE HODINY
Utorok:  16:30 - 20:00 Otvorené verejne
Štvrtok: 16:30 - 20:00  Otvorené verejne
aj pre nedržiteľov zbrojného preukazu
Nedržitelia tel. alebo mailom sa ohlásiť
minimálne deň vopred pred príchodom.
 Tel:: 0944 488 599
Mail: mmstrelnica@gmail.com
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Zbrane > XDS > XD(M) 4.5″ OSP služobný model pištole s kolimátorom
XD(M) 4.5″ OSP služobný
model pištole s kolimátorom       

Skladom ihneď

Cena : ...... s DPH
(....... € bez DPH)
(Cena platí pre model so strieborným záverom v kalibri 9 Luger)

Akcia plati do 31.5.2018
V cene zahrnutá jedna z možností:
- 10 vstupov na strelnicu
- 2 individuálne tréningové jednotky s inštruktorom
- 300 ks streliva

Poznámka:
Tréningové jednotky treba vyčerpať do 2 mesiacov od zakúpenia
Vsutpy na strelnicu treba vyčerať do 5 mesiacov od zakúpenia
Model XD(M) OSP (Optical Sight Pistol) umožňuje pripevnenie populárneho  kolimátora priamo na záver pištole XD(M) bez nutnosti zásahu puškára.

Pištoľ XD(M) OSP je vybavená frézovaným záverom a 3 adaptérmi  (montážami), ktoré umožňujú priame osadenie Vášho obľúbeného kolimátora.  Krycia doska poskytuje hladký povrch záveru, keď nie je kolimátor  nasadený. Pištoľ sa dodáva s tromi konfiguráciami montáže, ktoré  podporujú kolimátori, ako napríklad: montáž 1 - Vortex Venom, Burris  FastFire 2, Burris FastFire 3; montáž 2 - Leupold DeltaPoint, Leupold  DeltaPoint Pro, JPoint Sight; montáž 3 - Trijicon RMR.

Od výroby je pištoľ OSP osadená kolimátorom Vortex Venom. Venom má  červený zámerný bod o veľkosti 3 MOA - optimálna veľkosť umožňuje presné  a rýchle zamierenie na cieľ. Venom je vybavený desiatimi úrovňami jasu a  prístupom k batérii z hornej strany, čo umožňuje výmenu batérie bez  nutnosti demontáže kolimátora.

XD(M) OSP je športová pištoľ s 114 mm dlhou hlavňou. Výška 146 mm  umožňuje plný obojručný úchop. Aby sa zabezpečilo, že sa pištoľ XD(M)  zmestí do každej ruky, súčasťou balenia sú tri vymeniteľné chrbty  pažbičky, ktoré umožňujú používateľom jednoducho prekonfigurovať veľkosť  pažbičky na malú, strednú alebo veľkú. Bez ohľadu na veľkosť výmenného  chrbta pažbičky je kapacita ohromujúcich 20 ks nábojov kalibru 9mm Luger  z toho 19 ks nábojov v zásobníku a jeden v nábojovej komore. Model  XD(M) OSP™ je dodávaný s dvomi zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele s  kapacitou 19 ks nábojov.

Celková dĺžka 193 mm poskytuje dostatočnú dĺžku zámernej pri použití  štandardných mechanických mieridiel - muška / cieľnik. Muška sa  štandardne dodáva so svetlovodným vláknom a je uložená v rybine a  cieľnik je zvýraznený dvomi biely bodmi.

Rovnako ako ostatní členovia skupiny XD(M) aj OSP si zachováva rovnaké  vlastnosti kvality a to: 4,5" terčovú hlaveň, záver z kovanej ocele  ošetrený čiernym povrchom Melonite. Klasické funkcie ergonómie XD(M)  zahŕňajú povrchovú textúru tela Mega-lock, obojstranné vypustenie  zásobníka, dlaňovú poistku a výstražník náboja v nábojovej komore.
+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

+421 944 488 599
Mail:  mmstrelnica@gmail.com
MMSTRELNICA
Nitrianska 5
91701 Trnava

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky